Golfowe Obozy Sportowe

Golfowe Obozy Sportowe, to wymyślona przeze mnie formuła doskonalenia gry w golfa.
W ramach marki Target54 proponuję system szkoleń przeznaczony dla umotywowanych golfistów amatorów.
Golfowe Obozy Sportowe wzorowane są na treningu najlepszych graczy zawodowych na świecie. Są one intensywne, bardzo wszechstronne i gwarantują znaczący postęp w grze. Technika, strategia, przygotowania mentalne – wszystkie elementy gry w golfa oraz same gry ćwiczone są na najpiękniejszych polach w różnych krajach świata – w Hiszpanii, Tajlandii, USA i w Polsce. 

czuprynagolf14

Program Target 54 szkoli golfistów amatorów według prostej i skutecznej zasady. Stosuje mianowicie te same założenia techniczne różnych uderzeń oraz systemy treningowe jakie stosują czołowi gracze zawodowi na świecie. Uczestnik szkoleń wie, że wykonuje swing, chip czy putt w podobny sposób i trenuje go niemal identycznie jak zawodnicy PGA, Europeen czy Asian Tour. Każda z koncepcji swingu, krótkiej gry czy strategii i przygotowania mentalnego jest oparta na treningu i technice graczy zawodowych.

DSC_00120

Zapraszam Was do udziału w Golfowych Obozach Sportowych – to nie tylko znakomity relaks i gra na najpiękniejszych polach golfowych, lecz również systematyczne poprawianie poziomu swojej gry.

Golfowe Obozy SportoweAdmin_CZ